Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Nodes
lv: Mezgli
