Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Download
mn: Татах

en: Help
mn: Тусламж

en: Nodes
mn: Зангилаанууд
