Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Download
nl: Downloaden

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Connection
nl: Verbinding
