Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Download
oc: Telecargament

en: Help
oc: Ajuda

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Missing
oc: Mancant
