Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Download
ro: Descarcă

en: Help
ro: Ajutor

en: Nodes
ro: Noduri

en: Missing
ro: Lipsește
