Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Download
sk: Prevziať

en: Help
sk: Pomoc

en: Nodes
sk: Uzly

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Company ID
sk: ID spoločnosti
