Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Download
tr: İndir

en: Help
tr: Yardım

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Tokens
tr: tokens

en: Missing
tr: Kayıp
