Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Download
vi: Tải về

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Nodes
vi: Các node

en: Missing
vi: Bị mất

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối

en: Connection
vi: Kết nối

en: Connected
vi: Đã kết nối

en: An error occurred.
vi: Gặp lỗi.
