Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Download
ar: تحميل

en: Help
ar: المساعدة

en: Nodes
ar: العقد

en: Missing
ar: مفقود
