Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
