Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Download
ca: Baixa

en: Help
ca: Ajuda

en: Tokens
ca: Comodins

en: Missing
ca: Perdut

en: Connection
ca: Connexió
