Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Download
da: Hent

en: Help
da: Hjælp

en: Nodes
da: Indhold

en: Tokens
da: Symboler

en: Requirements
da: Krav

en: Missing
da: Mangler
