Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Download
eo: Elŝutu

en: Help
eo: Helpo

en: Nodes
eo: Nodoj
