Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Download
es: Descargar

en: Help
es: Ayuda

en: Nodes
es: Nodos

en: Tokens
es: Comodines

en: Requirements
es: Requisitos

en: Missing
es: No encontrado

en: Disconnect
es: Desconectar

en: Consumer key
es: Clave del consumidor

en: An error occurred.
es: Ha ocurrido un error.
