Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Download
et: Allalaadimine

en: Help
et: Abi

en: Nodes
et: Postitused

en: Tokens
et: Märgised

en: Missing
et: Puudub
