Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Download
eu: Deskargatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Tokens
eu: Aldagaiak
