Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Download
fr: Téléchargement

en: Help
fr: Aide

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Requirements
fr: Exigences

en: Missing
fr: Manquant

en: Disconnect
fr: Déconnecter

en: Consumer key
fr: Clé du client

en: Consumer secret
fr: Clé secrète du client

en: Connection
fr: Connexion

en: Access token
fr: Jeton d'accès
