Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Download
gl: Descargar

en: Help
gl: Axuda

en: Nodes
gl: Nodos

en: Tokens
gl: Comodines

en: Missing
gl: Perdido
