Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Download
he: הורדה

en: Help
he: עזרה

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Missing
he: חסר
