Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Download
hu: Letölt

en: Help
hu: Súgó

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Connection
hu: Kapcsolat
