Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Download
is: Hala niður

en: Help
is: Hjálp

en: Nodes
is: Nóður
