Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Download
it: Scarica

en: Help
it: Aiuto

en: Nodes
it: Nodi

en: Tokens
it: Token

en: Requirements
it: Requisiti

en: Missing
it: Mancante
