Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Download
km: ទាញយក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Nodes
km: ថ្នាំង
