Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
