Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Help
lt: Pagalba

en: Nodes
lt: Mazgai
