Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Download
fa: دانلود

en: Help
fa: راهنما

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Tokens
fa: توکن‌ها
