Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Download
pt: Descarregar

en: Help
pt: Ajuda

en: Nodes
pt: Nós

en: Missing
pt: Em falta
