Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Download
ru: Скачать

en: Help
ru: Справка

en: Nodes
ru: Материалы

en: Tokens
ru: Токены

en: Requirements
ru: Требования

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Connection
ru: Соединение

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Connected
ru: Подключено
