Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Download
sl: Prenesi

en: Help
sl: Pomoč

en: Nodes
sl: Vozlišča
