Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Missing
ta: காணாமல்
