Quickbooks Online API (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Download
uk: Завантаження

en: Help
uk: Довідка

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Tokens
uk: Замінники

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Connection
uk: З'єднання

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Connected
uk: З'єднано

en: An error occurred.
uk: Помилка.
