Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Book
af: Boek

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker
