Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: User name
az: İstifadəçi adı
