Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Book
be: Падшыўка

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: File ID
be: Файл ID
