Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Book
bn: বই

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
