Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Book
bo: དེབ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
