Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Book
cs: Kniha

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: File ID
cs: ID souboru

en: User name
cs: Uživatelské jméno
