Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Book
cy: Llyfr

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: File ID
cy: ID ffeil
