Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Book
da: Bog

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: File ID
da: Fil-ID

en: User name
da: Brugernavn

en: Owner ID
da: Ejer ID
