Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Book
el: Βιβλίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: File ID
el: ID αρχείου

en: User name
el: Όνομα χρήστη
