Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Book
gl: Libro

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: User name
gl: Nome de usuario
