Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Book
hi: बुक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
