Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Book
hr: Knjiga

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: File ID
hr: ID datoteke
