Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
