Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Password
id: Sandi

en: Book
id: Buku

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: File ID
id: ID berkas

en: User name
id: Nama pengguna
