Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: File ID
it: ID file

en: User name
it: Nome utente

en: Owner ID
it: ID proprietario
