Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Book
jv: Buku

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: File ID
jv: ID berkas
