Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Book
ka: წიგნი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
