Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Book
kk: Кітап

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы
