Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Book
lt: Knyga

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: File ID
lt: Failo ID

en: User name
lt: Nario vardas

en: Readonly
lt: Tik skaitymui
